Kirg. Kutsumus. Jagamisrõõm. Need on kolm asja, millest Bestwine alguse sai.

 

Suurtootjate hiiglaslike koguste ja keskpäraste maitsete asemel on Bestwine’i veinid isikupärased ja omamoodi. Nad pärinevad pühendunud ja ausatelt (peamiselt) väiketootjatelt. Tähtsustame vähem kriitikute poolt antud maksimumpunkte, pigem on meile olulised usalduslikud emotsionaalsed sidemed ja ühised väärtushinnangud veini tootjatega. Vein on iga aasta erinev, sest loodus ja inimene loovad seda ühise tiimina aasta aastalt aina uuesti ja uuesti. Veinialadel ringi rännates on meis arenenud piiritu austus viinamarjakasvatajate ja veinimeistrite vastu, nende kompromissitu ja ennastsalgava elutöö ja elustiili vastu.

 

Bestwine’i valikus on eranditult veinid, mida meile ise juua meeldib. Oleme alati millegi uue ja põneva jahil. Olgu see siis unustustehõlma vajunud haruldane viinamarjasort, põnev uus piirkond, järeleandmatu ja põikpäine visiooniga veinimeister, geniaalselt innovatiivne pakend või absoluutselt parima hinna ja kvaliteedi suhtega vein. Igaühel on oma jahistrateegia, meie oma on sarnane pärlijahiga. Lähtume oma aastatepikkusest kogemusest veini alal, uue veinileiu tegemisel on loomulikult abiks ka treenitud nina, õige sisetunne ja loomulik vaist.

 

Hea elu juurde kuulub klaas head veini. Vein on sõpradega jagamiseks ja söögiga koos nautimiseks. Bestwine’i kliendid on meie head sõbrad, Bestwine’i klubist on kujunenud ühise veini ja toiduhuviga sõpruskond. Klubi liikmeks olemine annab eelise olla kursis uute veinidega ja teha rahaliselt kasulikke veiniavastusi. Igakuised klubipakkumised võimaldavad paari arvutiklikiga veinid koju tellida. Õhtusöögid Eestit väisavate veinimeistritega ning toidu ja veini sobitamise õppetunnid kohalike sommeljeedega panevad ka algaja veinihuvilise ennast veiniguruna tundma.

 

Milline vein teile meeldib, on teie otsustada. Head proovimist ja rohket avastamisrõõmu!

 

Tallinna esinduspood ja kontor • Kentmanni 6, 10116 Tallinn • Tallinn wine shop and office

Tartu esinduspood • Poe 8, 51004 Tartu • Tartu wine shop

Bestwine e-pood

 

 

Liitu Bestwine veiniklubiga!

  • klubiliikme püsisoodustus -20%
  • sünnipäevasoodustus -25%
  • alati parimad pakkumised

Loe rohkem Bestwine klubikliendi hüvede kohta meie kodulehelt.

Uudised

Bestwine jaanimüük kestab: KÕIK tooted -30%

Šampanja  ·  Vahuvein  ·  Valge vein  ·  Rosé vein Punane vein  ·  Kange alkohol  ·  Alkoholivaba vein Juuni lõpuni kõik tooted* -30% Täienda oma suviseid veinivarusid eriti heade hindadega e-poes www.bestwine.ee ja…

Loe edasi

Bestwine JAANIMÜÜK kõik tooted -30%!

Šampanja  ·  Vahuvein  ·  Valge vein  ·  Rosé vein Punane vein  ·  Kange alkohol  ·  Alkoholivaba vein Kuu lõpuni kõik tooted* -30% Täienda oma veinivarusid eriti heade hindadega ja telli…

Loe edasi