E-pood

Blogi

Kokteilid

Veiniklubi

Anora plaanib minna üle regeneratiivselt kasvatatud odrale

Anora Grupp pakub oma teraviljafarmeritele väljaõpet, et aidata neil üle minna õhku süsinikust puhastavale taastavale põllumajandusele. Kui täna kasutavad taastava põllumajanduse meetodit vaid üksikud Anora partnerfarmid, siis ettevõtte eesmärk on viia järgmise kümne aasta jooksul taastuvale põllumajandusele üle kõik tehase 1500 teraviljatarnijat.

Koskenkorva brändisaadiku Mikael Karttuneni sõnul on viina tootmiseks vajaliku teravilja kasvatamine ettevõtte üks suurima keskkonnajäljega tegevus – see moodustab tervelt 40% kogu tootmise süsinikemissioonist.

Vaata rohkem

Raventós Cavad hinnati „TOP 100 Wines of 2022“ hulka!

Raventós I Blanc De Blancs Cava

Raventós I Blanc De Blancs Cava osutus Wine Spectator konkursil ainukeseks Hispaania päritolu vahuveiniks, mis võitis koha maailma parimate vahuveinide hulgas, pälvides 29. koha.

Raventóse vahuveinid on gastronoomilised, erilise mineraalse koostisega ning peene mulliga.

Rohkem tootest

Raventós i Blanc De Nit Rose Cava

Raventós i Blanc De Nit Rose Cava hinnati Wine & Spirits konkursil 94 punktiga. De Nit Rose Cava on ühtlasi ka enim auhinnatud Hispaania Rose cava.

Rohkem tootest

Uusi avastamisi!

ROMA veinid

Poggio Le Volpi on veinitootja Kesk-Itaalias Lazio veinipiirkonnas. Nende veiniistandused asuvad vulkaanilise mäe Colli Albani lähistel, mis on äärmiselt viljakas ja mineraalide rikas. Ideaalne kohalike sortide kasvatamiseks nagu Malvasia, Trebbiano ja Montepulciano.

Vaata veinivalikut

Bloom

BLOOM Gin sündis 2009. aastal Master Distilleri Joanne Moore’i püüdlusest luua kergema maitsega džinn, mis sobib nautimiseks kõigile. Loodusest inspireeritud bränd on tuntud oma puhta maitseprofiili poolest, mis võimaldab naturaalsetel taimsetel komponentidel esile tulla.

Vaata siit

Larsen Christmas Edition 2022

Konjak on segu Fins Bois’i ja Petite Champagne eaux de vie’dest, mis on laagerdunud tammevaadis üle 4 aasta.

Larsen VSOP puuviljast maitset tasakaalustavad täiuslikult tammenüansid.

Vaata siit

Crémant De Bourgogne on heaks alternatiiviks šampanjale peolaual!

Crémant De Bourgogne on kvaliteetvahuvein, mida valmistatakse ainult traditsioonilisel meetodil Burgundia piirkonnas Prantsusmaal. Crémant on tuntud oma siidiselt peene mulli ja pähklise iseloomu poolest. Anora sortimendis olev Sainchargny Crémant de Bourgogne Émérite Brut puhul on tegemist aastakäigu crémant-ga, millel on „Éminent“ tähistus. „Éminent“ tähistus on kasutusel ainult Crémant De Bourgogne vahuveinide puhul, mis on küpsenud pudelis pärmisettel vähemalt 24 kuud.

Crémant on ideaalne seltskonnajook, kuid sobib serveerida ka mereandide kõrvale, küpsenud juustudega nagu parmesan ja valge kalaga.

Vaata Cremant valikut!
Anora Estonia AS, Tammi tee 30, Laabi küla, Harku vald, 76901 Harjumaa. Tutvuge privaatsusreeglitega siin.
Kirjutage meile info.ee@anora.com
  Joogikultuur     Anora Estonia
Anora Estonia AS on Anora Group Plc tütarettevõte. Anora on juhtiv alkohoolsete jookide tootja ning turustaja Skandinaavias ja Baltikumis. Oleme Põhjamaise joogikultuuri edendaja Eestis.
Copyright © 2022 Anora

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist.