Kutsun Sind osa saama veini kütkestavast loost, mille käigus maitseme Sinu lemmikveine ja uusi lemmikuid ning õpime, kuidas veini õigesti valida, serveerida ja degusteerida.

Aastatepikkune rännak veinimaailmas on mulle õpetanud, et lisaks maitseelamustele mahub ühe veini sisse ka rikkalikult ajalugu ja traditsioone, uskumatult rasket töö põllul ja keldris, heitlikku kliimat ning mis peamine: kuhjaga kirge ja emotsioone, mis seda maailma loovad. Soovin neid teadmisi jagada ka Sinuga – seda kõike lõbusas ja kaasahaaravas võtmes.

Olen töötanud sommeljeena erinevates vinoteekides, alustades oma teekonda Gloria Veinikeldris 12 aastat tagasi. Pärast turundusalase hariduse omandamist olen olnud seotud veinide hulgimüügi ja reklaamiga ning tegutsen hetkel Tallink Duty Free veinikategooria juhina.

 

Minu veinihariduse tee:

2006–2007 Eesti Sommeljeede Erakool, juunior-sommeljee tase

2007–2008 Eesti Sommeljeede Erakool, sommeljee tase

2012–2013 Eesti Sommeljeede Erakool, sommeljee tase

2017–2018 WSET Level 3 Award in Wines & Spirits

2018– WSET Level 4 Diploma in Wines & Spirits

Veinikoolitusi võime teha populaarsetel teemadel nagu Šampanja vs vahuvein, Vana vs Uus Maailm või ka Veinimaailma ABC ning võime läbi viia põnevaid võrdlusdegusteerimisi, mille käigus maitseme ühest viinamarjast (nt Riesling, Cabernet Sauvignon) valmistatud erinevate piirkondade veine.

Koolitusi viin läbi eesti või inglise keeles.

Koolituse broneerimiseks kirjuta või helista mulle:
annamari@sommelier.ee
+372 55670903