Joogikultuur Tooted Kokteilid Veiniklubi

“Aasta Vein 2022” võitjad!

Eesti Sommeljeede Assotsiatsioon MTÜ (ESA) kutsus juba teist korda kõiki viinamarjaveinide maaletoojaid ja -tootjaid osalema Aasta Veini konkursil. Selle konkursi eesmärgiks on tunnustada aasta parimaid veine. Tunnustus annab veinisõpradele ja ka sommeljeedele võimaluse saada kiiret infot Eesti turul olevate väljapaistvate veinide kohta.

Altia Eesti tooteportfellist pälvisid kuldmedalid Henri Giraud Esprit, Conde Valdemar Reserva, Masi Corbec Appasimento.

Vaata, millised veinid veel medaleid pälvisid!

Parim šampanjamaja 2022 –
Louis Roederer!

Louis Roederer võitis kolmandat aastat järjest Drinks International konkursil „The World´s Most Admired Champagne Brand“ tiitli.

„Louis Roederer on kolmel järjestikusel aastal pälvinud parima šampanjamaja esikoha tiitli, mida ükski teine bränd pole varem saavutanud,“ kommenteerib Giles Fallowfield, Drinks International ajakirjast

Vaata rohkem!

Uusi avastamisi!

Beaulieu Vineyards

Beaulieu Vineyards veinimaja loodi visionääri Georges De Latouri poolt. Esimene aastakäigu vein valmis 1936. aastal, mis muutis arusaamist Napa Valley veinidest maailmas.

Altia Eesti tootevalikusse lisandusid Beaulieu Vineyards Cabernet Sauvignon Napa Valley, Rutherford Cabernet Sauvignon Napa Valley, Tapestry Red​.

Vaata tooteid

Koskenkorva liköörid

Saadaval on uued Koskenkorva liköörid, mis on valmistatud naturaalsest toorainest ning on keskmisest madalama suhkrusisaldusega.

Koskenkorva Passionfruit on värske ja mahlase maitsega passioniliköör.

Koskenkorva Blueberry on naturaalse ja rikkalikult marjase maitsega mustikaliköör.

Vaata tooteid

Koskenkorva Margarita

Värske ja kergelt magus valmiskokteil, milles on tunda suviselt küpseid maasikaid ja tsitruste värskust.

Vaata rohkem

Kuidas mõjutab veiniklaasi kuju veini maitset?

Veini maitset mõjutab nii veiniklaasi kuju, selle materjal ja vars. Õige kujuga ning kvaliteetne veiniklaas muudab ka soodsama hinnaklassiga veini maitse mitmeid kordi paremaks.

Veiniklaasi valides kehtib üldine reegel – suuremad klaasid punaste ja väiksemad klaasid valgete veinide jaoks. Kellele tundub valik liiga keeruline, leiab artiklist soovitusi ka universaalse kujuga veiniklaasi jaoks.

Vaata siit!
Altia Eesti AS, Tammi tee 30, Laabi küla, Harku vald, 76901 Harjumaa. Tutvuge privaatsusreeglitega siin.
Kirjutage meile info@altia.ee
  Joogikultuur     Altia Eesti
Altia Eesti AS on Anora Group Plc tütarettevõte. Anora on juhtiv alkohoolsete jookide tootja ning turustaja Skandinaavias ja Baltikumis. Oleme Põhjamaise joogikultuuri edendaja Eestis.
Copyright © 2021 Anora