Saame tuttavaks lektoriga

Mina olen Anne-Mari.
Töötan VinVin veinipoes nüüd juba aasta kuid meie koostöö algas juba palju varem…

Veini juurde jõudsin nagu paljud meist – algul oli vähene huvi, seejärel tulid esimesed veinireisid ja väga head restoranid, kus vein ja toit olid sobitatud suurepäraseks kombinatsiooniks… mis kasvas huviks “vein ja toit” teemal, samal ajal kasvas tasapisi kodune “veinikelder” kollektsioonveinidega veinikülmikust välja päris veinikeldriks… Ja mingil hetkel tekkis vaba aega /lapsed kasvasid titeeast välja / ja otsustasingi süstemaatiliste veiniõpingute kasuks Eesti Sommeljeede Erakoolis. Algul ikka iseendale ja ühel hetkel juba toimetasin vabatahtlikuna veinipoes, et olla veinide keskel, olla kolleegide keskel, areneda… nõnda saigi päris märkamatult minu hobist hobitöö ja hobitööst päristöö ja endisest päristööst on tänaseks saanud hobitöö.

Olen lõpetanud Eesti Sommeljeede Erakooli kõik 3 kursust – veinitundja kursuse, junior-sommeljee kursse ja sommeljee kursuse.
Ennast täiendanud töötades eDrinksi, Bestwine, Carpe Vinum ja VinVin veinipoodides, kus alustasin ja viisin läbi korraliselt nii veinikoolitusi kui ka degustatsioone, olen osalenud iga-aastastel ESA korraldatud täiendkoolitustel ja veinifoorumitel. Olen reisinud erinevatesse veinipiirkondadesse külastades väga erinevaid veinimaju nii Euroopas / Langedoc, Rhone Org, Alsace, Champagne, Burgundia Prantsusmaal, Austria, Santorini, Korfu jne/ kui kaugemalgi / USA Napa Valley /

Olen rõõmus avama ja jagama Teile veinimaailma, tooma teadlikkust sel alal kõigi Teieni!

 

Soodushind kuni 15.09 289€!