UUS! Itaalia, Sitsiilia veinimaja Nicosia

 

Viis põlvkonda veinivalmistamist Sitsiilias!

1898. aastal avas Francesco Nicosia väikese veinipoe Sitsiilia idarannikul Etna vulkaani idanõlval asuvas Trecastagni linnakeses. Tänaseks on saanud väikesest veinipoest kaasaegne ja moodne veinimaja, mida juhatab Nicosia perekonna neljanda põlvkonna esindaja Carmelo Nicosia koos kahe poja Francesco ja Grazianoga.

Cantine Nicosia on ühinenud säästva viinamarjakasvatuse põhimõtetega, et ühendada keskkonnakaitse ja toiduohutus. Kasutades kõige kaasaegsemaid tehnikaid, on veinikelder suutnud vähendada miinimumini agrokemikaalide ja väetiste kasutamist, eesmärgiga kõrvaldada veinis looduslike või tehislike saasteainete esinemine.

Meie valikust leiad nii punaseid, valgeid kui ka vahuveine.

Nicosia veinid

Gin Mare ja Gin Mare Capri

Vahemere hõnguga super premium džinnid 

Võrratult Vahemerelise Gin Mare valmistamisel kasutatakse mahedaid Arbequina oliive mis annavad ainulaadse testuuri ja hõrgu profiili, sobides ideaalselt erinevate suupistetega. Viimistletud 3 vahemere võtmeürdiga – basiilik, tüümian ja rosmariin.

Gin Mare Capri on džinn majesteeliku Itaalia saare – Capri auks. Autentsed vahemere tsitruste maitsed koos Capri sidrunite ja Itaalia bergamotiga. Ainulaadse pakendi värv ja tekstuur on inspireeritud Capri merest.

Vahemeri ei ole koht, see on eluviis.

Gin Mare

Cooler Cherry nüüd kuuspakis!

 

Mahlasusest pakatavale Dark Cherry Coolerile on iseloomulik küps kirss. Kokteilijook on ühtaegu nii mõrkjas kui ka värskendav.

Cooleri karboniseeritud kokteilijoogid on valmistatud kvaliteetsest alkoholist, värskendavatest mahladest ja jäiselt kirkast veest.

 

Cooleri joogisari ei sisalda sünteetilisi värvaineid ja sobib ka veganitele.

Cooler Dark Cherry
Benriach The Smoky Twelve 12YO 46% 0,7L Tuub

The Smoky Twelve on ideaalne puuvilja, linnaste ja rikkaliku turbasuitsu kooslus.

Toodetud turbasuitsuste ja turbasuitsuta linnaste segust ja küpsenud vähemalt 12 aastat endistes burbooni-, šerri, ja Marsala veinivaatides.

Benriach The Sixteen 16YO 43% 0,7L Tuub

Peale 16 aastase küpsemisaega on Benriach loonud rikkaliku, tasakaalus arenguga Speyside stiilis viski.

Kolme vaadi laagerdus – burbooni, šerri ja uued tammevaadid – avab maitses kihtidena luuvilalised puuvailjad, pehme kreemised linnased, metsiku mee ja pähklise tamme vürtsi.

Glendronach Port Wood 46% 0,7L Tuub

Glendronach Port Wood on inspireeritud 19 sajandi suurest portveini impordist Šotimaale.

Suurepärane 10 aastasene viski, mille maitses domineerivad puuviljanoodid, kihtidena avanevad marjamaitsed avalduvad kaubamärgile omases pikas järelmaitses.

Corsaro Aperitivo 5 kokteilisoovitust

Corsaro Aperitivo on mõeldud kõigile, kes soovivad nautida laia valikut mõnusaid kokteile, kuid teha seda kas alkoholivabal kujul või madala alkoholi sisaldusega.

Corsaro alkoholivaba jook pakub sama erilist maitseelamust, kui tuntud klassikalised kokteilid.

 

Vaata retsepte ja proovi ise järgi!

Tähelepanu!

Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.