Le Beaujolais Nouveau est arrivé!

Head veiniaasta algust!

Uue veiniaasta tähistamine on olnud väga pikk traditsioon ja sel puhul mekitakse korjeaasta värsket veini. Alguse sai see tava 19. sajandi hakul Prantsusmaal, kus sellist veini nimetati  vin de primeur ehk varajaseks veiniks ning sügisese marjakorjamise lõppu tähistati noore veini joomisega kõigis Prantsusmaa veinipiirkondades.

Liikuv veinipüha leiab aset viinamarjade korjeaasta novembri kolmandal neljapäeval ja nagu aastavahetusega ikka, korgitakse värske punavein lahti kolmapäeva keskööl vastu neljapäeva.

Traditsiooniliselt süüakse Beaujolais Nouveau veini kõrvale lahtist pirukat ehk quiche’i, olgu see siis sibulapirukas või tänavuse erakordse seeneaasta puhul miks mitte seenepirukas.

Beaujolais Nouveau 2023 aasta vein saadaval kiirematele Liviko poes. 

Liviko pood on avatud tööpäeviti kell 9-18, asume aadressil Lastekodu 45, Tallinn.

Loe rohkem veiniaasta tähistamisest

Väärisveinide kapp

Midagi veinigurmaanidele

Teatame rõõmuga, et meie pood on saanud kauni täienduse- valmis on saanud  väärisveinide kapp, mis peidab endas tõeliselt erilisi ja eksklusiivseid veinielamusi.

Meie tasemel sommeljeed on hoolikalt välja valinud veinid, et pakkuda avastamisrõõmu ka kõige nõudlikumale maitsele.

Ootame Teid avastama uusi maitseid!

UUS! Vana Tallinn Glögi nüüd ka alkoholivabana

Ideaalne kaaslane talvehooajaks

Alkoholivaba glögi on kokku segatud klassikalise Vana Tallinna jaoks valmistatud tõmmistest ning kvaliteetsest punaveinist. Maitses võib tunda erinevaid ürte ja maitseid, nagu kaneeli, tähtaniisi, vanilli ja pisut tsitruselisi.

Serveerida kuumutatult. Soovi korral lisa maitseks rosinaid, pähkleid, mandleid, kaneelipulki ja miks mitte ka üks apelsiniviil.

Soovin

Jõulude ootuses

Liviko e-poest saad saata kingi otse sõbrale!

 

Otsite kingitust koostööpartnerile või sõbrale?

Meie valikust leiate kaunid jõuluteemalised “Festive Edition” pudelid, juba valmis kinkekarbid ning võimalus luua just Teie soovidele vastavad personaalsed kingitused.

 

Kui Teil on erisoove või soovite tellida suuremas koguses tooteid, võtke meiega julgesti ühendust aadressil pood@liviko.ee.

Kingitused

Kingi elamusi

Tule sõprade, pere või töökaaslastega Liviko Distillerysse!

 

Liviko Distillery tehasetuur pakub eksklusiivset võimalust tutvuda Liviko 125-aastase tootmise, ajalooliste hoonete ja interaktiivse muuseumiga.

Õhtu lõppeb degusteerimise või kokteilikoolitusega meie ägedas Liviko Joogiakadeemias.

Avaliku tuuri piletid saadaval e-poes.

 

Eratuurid ja rohkem infot: livikodistillery@liviko.ee