Õhtusöök Jaanihanso Siidrimajas
06okt19:00Õhtusöök Jaanihanso Siidrimajas
Sündmuse detailid
Käes on kuldne sügis, looduse annid on küpsed ja on õige hetk tähistada kõikide aegade kuumima suve lõppu ühe rikkaliku õhtusöögiga Eesti looduse keskel erakordse peakoka dirigeerimisel. Carmeni peakokk Jevgeni Ševtšuk on teinud
Sündmuse detailid
Käes on kuldne sügis, looduse annid on küpsed ja on õige hetk tähistada kõikide aegade kuumima suve lõppu ühe rikkaliku õhtusöögiga Eesti looduse keskel erakordse peakoka dirigeerimisel.
Carmeni peakokk Jevgeni Ševtšuk on teinud süüa Merkelitele, Macronidele, Maydele ja hoolitsenud, et Axl Rosele, Robbie Williamsile, Rammsteinile ja Madridi Realile jääks Eesti meelde hea toidu maana.
Seekord tuleb ta Jaanihanso Ciderhousei ja teeb süüa meile!
Tähistame koos Pärnumaa Maitsete Aastat ja anname stardipaugu Pärnu Kohvikute Nädalale.
Kõik 7 käiku on sobitatud kokku erinevate heade jookidega, jagub rohkelt üllatusi.
Teeninduse eest hoolitseb Carmen, jookide eest Jaanihanso ja aukohal on Pärnumaa maitsed, sest 2018 on Pärnumaa Maitsete Aasta.
Koht lauas (79.00 €)
Koht lauas (Pärnust) (89.00 €)
koos bussiga Pärnust
Koht lauas (Tallinnast) (89.00 €)
koos bussisõiduga Tallinnast
Reserveerimine: https://www.vabalaud.ee/et/event/307?searchPersons=2&searchProduct&reservationDate&reservationPersons=2
Vaata rohkem
Aeg
6. oktoober 2018 19:00(GMT+03:00)
Koht
Õuna kinnistu
Kaelase küla, Halinga vald, Kaelase, Pärnu maakond