VINOSFAIR- kõik Hispaania veinidest!

VINOSFAIR alustas 2010. aastal, soovides pakkuda Eesti väärtveini sõpradele veine kõrgelt hinnatud loojatelt. Need veinid, mis meie abiga siia jõuavad, on meid kõnetanud ja alati millegi poolest silma paistvad. Tegemist on kas suurepärase ja tunnustatud veinimeistri, ökoloogiliselt mõtleva, väärika veinikojaga, pikkade traditsioonidega ja erilise terroir´ga veiniviljeluse piirkonnaga, kohaliku põneva viinamarjasordiga, lihtsalt äärmiselt õnnestunud veiniga ning parimal juhul kõigi nende loetletud asjaoludega korraga.
Meie rõõmuks on olemas Eestis eriline veinipublik, kes oskab hinnata erilisi veine, mis valmistatud haritud keele ja meelega tarbijale mõeldes. Samuti on meil au pakkuda nii mõnegi Ibeeria poolsaare tippveinikeldri ikoonilisi veine, mis kriitikute poolt teeninud auga välja kõige kõrgemaid hinnanguid.

Nüüdseks esindame Eestis enam kui 25 veinikoda Hispaania kõige erinevamatest piirkondadest: Katalooniast Galiciani ja Navarrast Malagani. Meie eesmärgiks on pakkuda veine oma tööle pühendunud meistritelt nii kuulsatest kui ka vähem tuntud piirkondadest. Meie valikust leiab igaüks midagi- ka bio- ja maheveine, samuti veganitele sobivaid. Suurt tähelepanu pöörame Ibeeria poolsaare põlistest ning teenimatult unustatud viinamarjasortidest veinidele. Vivaveinist veini ostes ei osta te lihtsalt väga head veini,vaid aitate kaasa ka väikeste veinikeldrite jätkusuutlikusele ja traditsioonilisele veinivalmistamisele!

 

Imekiire kohaletoimetamine üle Eesti

Me leiame, et kõige parem teenindus tähendab seda, et te lasete meil enda eest kogu töö ära teha. See tähendab, et teie peate lihtsalt sisestama oma tellimuse enne kella 12:00 ja kaup toimetatakse teieni üle Eesti minimaalse aja jooksul, võimalusel juba järgmisel päeval! Pealegi on transpordi hinnad nii mõistlikud ja tihtilugu on kättetoimetamine lausa tasuta!

Ja ärge unustage, et meiega saab alati kaasaegsete sidevahendite teel ühendust võtta ja küsida nõu ning soovitusi meie veinide kohta!

Hispaania veinid Vinosfairilt saab osta  e-poest: http://www.vivavein.ee/index.php

Vinosfairi FBhttps://www.facebook.com/vinosfair/

 

Uudised

Vinosfairi uudised

  Silvestris… ütles metsik, looduslik ja loodusele truu. Silvestris. Naturaalne vein. ′′ Suur ja kontsentreeritud, kuid Carignani kaubamärgiga hapuka twangi…

Loe edasi