27. – 28. mail 2022. aastal toimub BAM – Bubbles, Art and Music Festival.

Tegu on kolme osapoole ühisüritusega, mida korraldab Eesti Sommeljeede Assotsiatsoon (ESA) koostöös Fotografiska ja Macadam Group LLC-ga. BAM toimub Fotografiska alumisel korrusel, Sõltumatu Tantsu Lava ruumides ning nende vahele jäävas siseõues.

Festivali raames saab degusteerida (tasu eest) pakkumisel olevaid vahuveine ja šampajasid ning neid kaasa osta, saab külastada Fotografiska näituseid „The Pet Show”/“Lemmikud”, Pixy Lao, Carla Gannis, Cooper & Gorfer.

Mõlemal päeval ja õhtul on muusika eest vastutamas Macadam Music. Päeval mängivad noored muusikud taustaks, õhtul on tuntud esinejate ja DJ-ga programm. Praeguseks on kinnitanud esinemised Vaiko Eplik & Jaan Pehk/Orelipoiss, Jarek Kasar, Simone Moreno & Villu Veski ja Suured Tüdrukud BAM-i special projektiga. DJ-dena astuvad üles Heidy Purga ja Widenski. Esinejate nimekiri täieneb.

Lisaks toimub pop-up näitus „Mitte ainult hedonistlik…“ ja oksjon, mille märksõnadeks on taaskasutus, ringdisain, loovus. Kunstnikud ja disainerid on täiesti vabad looma vahuveini-pudelitest teoseid, kasutades selleks enda valitud tehnikaid. Vahuveinipudelid on siin vaid algmaterjaliks. Loodu võib olla nii vabakunsti looming kui ka funktsionaalne ese uues kuues, samuti seeriad. Kõik loodud esemed pannakse müüki ning pakkumisi saab teha pimeoksjoni vahendusel. Tänaseks on ennast registreerinud (ja juba ka pudelid kätte saanud) 15 klaasikunstniku. Näituse info on siin: POP-UP

BAM-il pakutakse ainult vahuveine või nendest valmistatud kokteile. Lubatud on kaasamüük müügiloa olemasolul. Degusteeritavaid tooteid saab külastaja osta talongide eest. Talonge on kahes vääringus – 1 € ja 0,5 €. Palume oma hinnakirjades degusteerimiseks pakutavad vahuveinid eraldi välja tuua ning sämplite hinnad juurde lisada talongide nimiväärtusi arvestades. Talongide küsimine ja nende kogus/väärtus ühe degusteeritava toote eest on iga eksponendi enda otsustada. Talongitulu jaguneb järgmiselt: 1 € talong – 20 senti ESAle; 50 sendine talong – 10 senti ESAle. ESAle tulev tulu läheb korraldamise katteks.

Ootame kõiki vahuveinide maaletoojaid või -valmistajaid BAM-il osalema. Boksi võib võtta ka mitme peale, sel juhul esitame arved samuti eraldi. Samuti võib reserveerida ka bokse erinevatel aladel või võtta mitu kõrvuti. Iga boksi sisustamine on eksponendi enda teha.

Täpsem info bokside kohta on siin: 

Fotografiska_24.05.22

Siseõu_24.05.22

Sõltumatu Tantsu Lava_24.05.22

Suuremate või väiksemate pindade puhul palume ühendust võtta all näidatud  kontaktidel.

BAM-ile ootame kummalgi päeval kuni 700 külalist,  professionaalidest kuni asjatundlike veinihuvilisteni, kes hindavad head šampanjat ja vahuveini, koos hea söögi, muusika ja kunstiga. Kokkuvõtvalt – nädalavahetus puhast hedonismi.

Hinnad: (lõplikud, neile ei lisandu käibemaksu)
• 100 €/m² ESA toetajad
• 130 €/m² kõik teised

REGISTREERU SIIN

BAM on mõlemal päeval avatud:
• kell 14.00 – 23.00 Sõltumatu Tantsu Lava ja siseõu
• kell 14.00 – 02.00 Fotografiska*
*Fotografiska saalis olevad boksid peavad olema avatud kuni muusikalise programmi lõpuni kell 02.00.

Piletihinnad külastajatele Piletitasku.ee vahendusel (sisaldavad külastuse ajal toimuvaid näituseid, kontserte ja stardipaketti vahuveinide degusteerimiseks):
   • Kuni 30. aprillini:
o Lühike päev, kell 14.00 – 19.00     24 €
o Pikk päev, kell 14.00 – 02.00         34 €
o Kaks päeva, kell 14.00 – 02.00      54 €

   • 1. mai – 28. mai:
o Lühike päev, kell 14.00 – 19.00     29 €
o Pikk päev, kell 14.00 – 02.00         39 €
o Kaks päeva, kell 14.00 – 02.00      59 €

Rohkem infot:
Kristjan Markii, 5818 2682, markii.kristjan@gmail.com
Ene Ojaveski, 50 42 422, ene@sommeljee.ee