Carmen Grupp on pereettevõte, kuhu kuuluvad restoranid Korsten Armastus & Hea Toit ja Saku Gastro, Carmen Café kohvikud ja Carmen Catering ning 2018. aastast ka uus restoran Maarjamäel.
Meie 20-aastane kogemus toitlustuses aitab hästi mõista selle valdkonna iga detaili ja samas näha ka suurt pilti. Paindlikkus, kogemused ja töökus eristavad meid teistest. Carmen Catering oli Eesti Euroopa Liidu Nõukogu Eesistumise ametlik toitlustuspartner nii igapäevaste lõunasöökide kui ka pidulike õhtusöökide raames.

Miks toetame ESAt?

Carmen Grupp toetab alati erialaseid organisatsioone, kes on aktiivsed ja hoolitsevad valdkonna arendamise eest. ESA on meile väga hea koostööpartner, kelle kaasabil on Carmen Grupi teenindajaskond veini- ja joogimaailmas koolitatum ja informeeritum.

www.carmengrupp.ee

Uudised

Pidu keset linna!

Pidu keset linna! Suvi kogub koos kuumakraadide tõusuga aina tuure üles. Temperatuuri tõusu lubatakse ka meie terrassile, sest seekord on põhjust pidutsemiseks…

Loe edasi

James Wertz tõmbab peo käima JUBA TÄNA!

James Wertz tõmbab peo käima JUBA TÄNA! Suvel algab nädalavahetus varem, SEST Carmen Cafe terrassil on igal neljapäeval võimalus päev õhtusse saata elava muusika rütmis ja nii kuni suve…

Loe edasi